Telefon

+48 881 007 762

Email

biuro@marosklima.pl

Wentylacja

Systemy wentylacyjne dla biznesu.

Wentylacja grawitacyjna
Najbardziej popularne rozwiązanie wykorzystywane w polskim budownictwie. Wentylacja grawitacyjna jak sama nazwa wskazuje działa w oparciu o prawa grawitacji oznacza to że nie wykorzystujemy żadnych dodatkowych mechanizmów przy obiegu wentylacyjnym.
Wentylacja mieszająca
Inaczej wentylacja strumieniowa polegająca na szybkim rozcieńczeniu zanieczyszczonego powietrza i wydalenie go na zewnątrz. Cykl ten odbywa się poprzez szybkie wprowadzenie świeżego powietrza poprzez zaprojektowane nawiewniki.
Wentylacja mechaniczna
System wentylacji grawitacyjnej wzbogacony o działanie urządzenia wentylacyjnego napędzanego silnikiem elektrycznym. Mechanizm ten pozwala na zachowanie kontroli na obiegiem wentylacyjnym co przekłada się na jej zwiększoną skuteczność.
Wentylacja wyporowa
Wentylacja wyporowa ma za zadanie wydzielenie w pomieszczeniu dwóch stref różniących się od siebie właściwościami powietrza. Strefa dolna to zakres do 1,8 natomiast górna to powyżej pozycji stojącej gdzie kumulowany jest nieczysty zasób powietrza. Pozwala to na zachowanie czystego powietrza w przestrzeni gdzie przebywają ludzie. Wentylacja wyporowa działa w oparciu o termiczne uwarunkowania przepływu powietrza.
Wentylacja hybrydowa
Rozwiązanie to jest mieszanką systemu wentylacji naturalnej z mechaniczną. Rozwiązanie hybrydowe pozwala na zaangażowanie danego rozwiązania w odpowiednich warunkach atmosferycznych. Jest to nic innego jak wspomaganie wentylacji grawitacyjnej w razie potrzeby.
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła
Jest to rozbudowana forma wentylacji mechanicznej. Rozbudowanie polega na dodatkowej instalacji rekuperatora który na za zadanie ograniczyć utratę ciepła w procesie wymiany powietrza. Rozwiązanie które znacznie zyskuje na popularności dzięki wysokim standardzie ekologicznym jak i ekonomicznym.
L

Zakres ułsug

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu szeroko pojętej wentylacji domowej jak i przemysłowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie co przekłada się na wysokiej jakości usługi. Wykonujemy pełny zakres prac co pozwoli na zoptymalizowane rozwiązanie planowanej inwestycji. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia pozwalające poprawnie wykonać instalacje systemu. 
Na wszystkie nasze instalacje dajemy 5 lat gwarancji.

j

Projekt

Wykonamy dla państwa optymalny projekt planowanej inwestycji.

Montaż

Profesjonalna instalacja zgodna z zaleceniami producenta.

Serwis

Oferujemy serwis cykliczny zamontowanych instalacji.

Skorzystaj z darmowej wyceny i …

przekonaj się że warto

L

Nasi partnerzy

©marosklima.pl 2020
Designed by Virtual Group
Polityka prywatności