Telefon

+48 881 007 762

Email

biuro@marosklima.pl

Pompy ciepła

Ekologiczne instalacje grzewcze dla domu i biznesu.

Ekologia

Pompa ciepła jest urządzeniem niemal że w pełni ekologicznym w miejscu jej pracy nie powstają żadne zanieczyszczenia. Jedynie zużywana energia niesie za sobą spaliny wydobywane z elektrowni mimo to są one znacznie mniej szkodliwe niż dym wydobywający się z domowych kominów.

Bezpieczeństwo

Instalacja pompy ciepła jest najbezpieczniejszą instalacją grzewczą. Nie niesie za sobą ryzyka wybuchu w przeciwieństwie do ogrzewania paliwowego.

Bezobsługowość

Pompa ciepła w sytuacji gdy jest poprawnie zamontowana, a kubatura jest odpowiednio dobrana do powierzchni grzewczej staje się instalacja bezobsługową.

L

Zakres ułsug

Jedną z naszych usług jest montaż pomp ciepła. Specjalizujemy się w instalacji jednej z dostępnych technologi grzewczej jaką jest powietrzna pompa ciepła. Oferujemy kompleksowe doradztwo które zagwarantuje dobór odpowiedniego urządzenia jak i profesjonalny montaż zgodny z normami producenta. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie instalacji abyście mogli Państwo świadomie zdecydować się na innowacyjne rozwiązanie grzewcze.
Na wszystkie nasze instalacje dajemy 5 lat gwarancji.

j

Projekt

Wykonamy dla państwa optymalny projekt planowanej inwestycji.

Montaż

Profesjonalna instalacja zgodna z zaleceniami producenta.

Serwis

Oferujemy serwis cykliczny zamontowanych instalacji.

Skorzystaj z darmowej wyceny i …

przekonaj się że warto

L

Nasi partnerzy

©marosklima.pl 2020
Designed by Virtual Group
Polityka prywatności